Nienawidzę licytacji

Ale nienawidzę licytacji na Allegro. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś Cię nie przelicytuje, a jednocześnie wiadomo, że chce się kupić jak najtaniej. W efekcie siedzę po nocy i F5, F5, F5, F5, F5, F5… Jakby sprzedawca wystawił produkt na „Kup teraz” to bym zrobił klik i po sprawie. Ostatecznie dziś wylicytowałem coś za najniższą kwotę, bo nikt się nie stawił do konkurencji, ale gdyby było Kup Teraz, to tyle samo bym zapłacił na starcie już 10 dni temu. Tak się naczekałem i ja i sprzedawca, a na jedno wyszło.

Kilkanaście dni temu miałem nieco mniej szczęścia – też wygrałem, ale była konkurencja i ktoś tak jak ja czekał po nocy na zakończenie aukcji. Moje F5 było jednak szybsze od jego F5 😀 A było mniej-więcej tak: obserwuję aukcję, godzina do końca, ale wygrywam. Nagle buch – zostałem przelicytowany. Nosz kurcze pieczone, ale dobra – spokój, czekam na minutę przed końcem. Emocje są, ale wytrzymuję, jest minuta do końca. Pyk i wygrywam. Nagle znowu przelicytowany. No to kroi się walka o 2 w nocy. Wiem jedno – nie dam się ograć. Klik – wygrywam, zaraz znowu zonk, a tu mniej niż minuta. Ostatnia deska ratunku – irracjonalna kwota i modlę się, żeby do niej mój przeciwnik czasem nie doleciał, bo pójdę z torbami. F5, F5, F5, F5, F5, F5… Na szczęście gong i koniec walki, ale F5 na klawiaturze mam czerwony od rozgrzania. Pikawa mnie rozbolała z nerwów… Jakby było Kup Teraz, to bym po prostu kliknął i już bym miał.

Dzisiejszy zakup był ostatnim z moich planowanych (ale zdarzają się też nieplanowane 😛 ) i za kilka dni mam nadzieję się pochwalić kilkoma ciekawostkami :] 4x DVD + 1x VHS + pewien instrument muzyczny. 3x DVD i 1x VHS już mam, we wtorek-środę może przyjdzie dzisiejszy zakup, instrument już jest i trwa jego sporadyczne ogrywanie od kilku tygodni. Się dzieje 🙂

Idę szukać jakiś uspokajających w szafce z lekami, bo zejdę na serce… I przeciwbólowe, bo oczywiście zmiana pogody (było słońce, jest deszcz) = ból głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.